Jdi na obsah Jdi na menu
 


UPOZORNĚNÍ

 

Dobrý den Všem podvedeným!

Píši ve velkém zoufalství a potřebě bránit NÁS VŠECHNY před podvodníky,který náš STÁT PODPORUJE a naši operátoři,také!!!

To,že někdo řekne,že jsme naivní,ano jenže pokud člověk skutečně potřebuje fin.pomoc a vy si i já zažádáme, buď konkretně nebo pouze na servu o půjčku jak na směnku,nebo bez různých formalit atd.,a najednou se ozvou určité společnosti,tak zareagujete,nedá Vám to a sdělení úvěr je schválen,pouze zavolat na níže uvedená číslo-čísla,kde operátor pouze ověří údaje OP.Konkrétně napíši o jakou společnost a co Vás tam čeká a určitě spoustu NÁS POTKALO A HODNĚ PŘEKVAPILO A DOSTALO DO VĚTŠÍCH POTÍŽI!!!

VYPSALA JSEM ŽÁDOST NA STRÁNKÁCH ÚVĚRU A TO SMĚNKA BEZ PROKAZOVÁNÍ PŘÍJMU,DŮCHODCE,MAT.DOVOLENÉ ATD.

NAJEDNOU MI PŘIŠEL E-MAIL A TO Z E-MAILU: 1pujcky@email.cz

KDE BYLO PSÁNO:1pujcky@email.cz

 

Re: Fwd: Prosím o půjčku!!!

 

5. 10. 2012, 9:03:10

 

Komu: sasa.bohdanova@seznam.cz

 

Dobrý den,

K zpracování Vašeho požadavku potřebuji Vaše iniciály:

Jméno Příjmení ,bydliště, datum narození, zaměstnavatel nebo odkud máte příjem ,čistý měsíční příjem a částku kolik chcete půjčit a tel. číslo.

S pozdravem a přanim pěkného dne

 

Tudiž vše potřebné jsem zaslala.Následně mi bylo odepsáno:

1pujcky@email.cz

 

Re: Re: Fwd: Prosím o půjčku!!!

 

8. 10. 2012, 9:05:04

 

Komu: sasa.bohdanova@seznam.cz

 

Doručené Dobrý den,

 

P. Bogdanová,

 

Půjčka je schválená . K vyplacení půjčky prosím volejte call centrum Po - Pa 9:00 - 17:00 na Telefonním čísle: 90 095 0555 a sdelte operatorum doplňující informace do smlouvy.

Pěkný den , Kunc Radek

Má odpověď zněla:sasa.bohdanova@seznam.cz

 

Re: Re: Fwd: Prosím o půjčku!!!

 

8. 10. 2012, 9:14:27

 

Komu: 1pujcky@email.cz

 

Odeslané:Dobrý den,

děkuji za posouzení žádosti,ale vidím že je nutné volat na číslo,které jste uvedl.Proč není možné,aby operátor

kontaktoval mě.Když si přečtu na internetu,že v žádném případě nevolat č. 900 ..... ,nechápu to.

Chci Vás tedy poprosit,pokud je možné získat od Vás půjčku a pokud byla schválená,byla bych ráda a šťastná,abych nemusela nikde volat,nemám na to peníze.

Děkuji Bogdanová

Opět odpověď poskytovatele:

1pujcky@email.cz

 

Re: Re: Re: Fwd: Prosím o půjčku!!!

 

9. 10. 2012, 14:19:40

 

Komu: sasa.bohdanova@seznam.cz

 

Dobrý den,

Bohužel je nutné volat call centrum asistent jen doplní údaje ve smlouvě k odeslání .Vaše půjčka je již schválená !

Kratochvíl

Tudíž mi přícházela jedna sms za druhou:

odeslána z čísla:773665667

Znění: VAŠE ŽÁDOST NA PŮJČKU BYLA KLADNĚ POSOUZENÁ A VYHOVUJETE.PRO VYPLACENÍ A SCHŮZKU NÁS IHNED KONTAKTUJTE NA TEL. 602152169

PŮJČKU MŮŽETE MÍT JEŠTĚ DNES!!

 

další sms zněla podobně a byla odeslána z tel.čísla 774413295:

VAŠÍ ŽÁDOSTI NA PŮJČKU JE VYHOVĚNO.PRO DOMLUVENÍ SCHŮZKY A VYPLACENÍ NÁS IHNED KONTAKTUJTE NA TEL:900 950 545 PŮJČKU MŮŽETE MÍT JEŠTĚ DNES!!

FINANČNÍ SERVIS INFOLINKY

---------

Já tedy reagovala bohužel,ale na tel.číslo 602152169

kde mi tedy opravdu po ověření bylo řečeno:ANO VŠE JE V POŘÁDKU A ÚVĚR JE SCHVÁLEN.NYNÍ SI ZAVOLEJTE NA TEL.ČÍSLO:900 950 460 SAMOZŘEJMNĚ JSEM TÉ PANÍ ŘEKLA ŽE URČITĚ TO POTRVÁ DLOUHO A NEMOHU SI DOVOLIT PROVOLAT MOC PENĚZ,OCHOTNÁ PANÍ MI ŘEKLA NEBOJTE VY SI JIŽ PŘIPRAVTE OP.,TO JE VŠE POUZE OVĚŘENÍ ÚDAJŮ A SDĚLENÍ KDY A KDE BUDE VYPLACENÁ FIN.HOTOVOST.Bohužel nedalo mi to v té tísni a já pitomec zavolala,VÉLKE PŘEKVAPENÍ:PO POZDRAVU ZNĚLO KOLIK CHCI ÚDAJE Z OP.PŘÍJMY,SDĚLENÍ OPERÁTORKY,KDYŽ JSEM SE OHRADILA ŽE PROČ MUSÍM NĚCO TAKOVÉHO ŘEŠIT,KDYŽ MI PANÍ SDĚLILA POUZE FORMALITA SDĚLIT ÚDAJE OP A NIC VÍCE,NO VYSVĚTLENÍ PANÍ OPERÁTORKY ZNĚLO ŽE KDO MI TO ŘEKL,ŽE TO SE MUSÍ OPĚT PANU INVESTORU ZASLAT DO PRAHY,NO TAK JSEM POKRAČOVALA,ČEKALA KDY TEDY SE PRAHA VYJÁDŘI PŘI ČEKÁNI SI PANÍ OPERÁTORKA VYLÉVALA SRDÍČKO JAK SE MÁ,KOLIK DĚTÍ,ATD. TO JSEM UŽ BYLA ZLÁ,ALE DOUFALA JSEM,ŽE TO JE VŠECHNO CO PROVOLÁM.PRAHA SE TEDY VYJADŘILA ANO VŠE JE V POŘÁDKU,ZAPOMĚLA JSEM UVÉST ŽE BYLA POTŘEBA RUČITELE,PŘESTO ŽE MI BYLO SDĚLENO JAK TELEFONICKY,TAK E-MAILEM ŽE ÚVĚR JE SCHVÁLEN.NAJEDNOU OPERÁTORKA MI ŘEKLA PO 55 MIN.ŽE MUSÍM JEŠTĚ ZAVOLAT NA JEDNO ČÍSELKO A JE TO VYŘEŠENO,JÁ OPĚT BLBEC SI ŘÍKALA,TAK UŽ JE DOST PROVOLÁNO A Z ČEHO TO ZAPLATÍM,ŽE TO DOTÁHNU DO KONCE A ÚVĚR DOSTANU,TAK TEDY VOLÁM NA DALŠÍ TEL.ČÍSLO:900 950 100 A PŘEKVAPENÍ OPĚT STEJNÉ OTÁZKY, ÚDAJE A SDĚLENÍ,ŽE SMĚNKA NEPROŠLA,PTÁM SE JAKÁ SMĚNKA,NO OPĚT VYSVĚTLENÍ NENÍ POTŘEBA RUČIT SMĚNKOU MÁTE RUČITELE,OPĚT ODESLÁNI PANU INVEST. DO PRAHY,POKUD NÁM VŠE INVESTOR ODFAFKUJE ZELENĚ JE TO V POŘÁDKU.TAK VŠE JE V POŘÁDKU MUSÍTE, NEBOJTE SE ÚVĚR MÁTE, COŽ TENTO HOVOR TRVAL JIŽ 59MIN.TAK ŽE ZAVOLEJTE NA DALŠÍ,ČÍSELKO A 900 950 701,ŘÍKÁM UŽ TOHO MÁM DOST,NEDĚLEJTE MI TO Z ČEHO TO ZAPLATÍM,NO NEBOJTE PENÍZKY MÁTE.

UŽ ZE STRACHU CO BUDE JSEM SE NEVZDALA COŽ BYLA VELKÁ MOJE BLBOST,VÍM JSEM VŠEM KDO TOHLE ČTE PRO SRANDU NO,NEDIVÍM SE,TAK ŽE DALŠÍ HOVOR OPERÁTORKA OPĚT ÚDAJE NOVÉHO RUČITELE NA CO POTŘEBUJI PENÍZE,ŘÍKAM TO NENÍ MOŽNÉ PROČ MI BYLO PSÁNO,ŘEČENO,ŽE JE TEN ZATRACENÝ ÚVĚR SCHVÁLEN,A PANÍ OPERÁTORKA MI ODPOVĚDĚLA,ŽE INVESTOR MUSÍ VŠE VĚDĚT A ŽE ONA JE POSLEDNÍ VOLANÁ LINKA,KDE MI UŽ VŠE VYŘÍDÍ A ŽE JE OSOBA,KTERÁ NIKDY NEŘEKNE NE A KDE JIŽ BUDOU Z PRAHY PO ODESLÁNÍ STEJNÝCH ÚDAJŮ ZASLANÝ SMLOUVY HOVOR 59 MIN.SMLOUVY ŽE JSOU VYTIŠTĚNY JEDNA PRO MĚ DRUHÁ PRO INVESTORA PANA KOTALA,UPOZORNĚNÍ ŽE MI DOVEZOU JEN ČÁST PENĚZ,ŽE NEMOHOU MÍT U SEBE VĚTŠÍ PENÍZE A ŽE PŘIJEDOU DVA MUŽI V BÍLÉM AUTĚ BEZ NÁPISU JEDEN PÁN BUDE MÍT TAŠKU S NOTBUKEM A DRUHÝ KUFŘÍK S PENĚZY,NO TAK NĚJAK JSEM MĚLA RADOST A JEŠTĚ JAKO ŽE VĚTŠÍ,KDYŽ MI NAHLÁSILA ČÍSELKO:774204447 A POKUD TO NIKDO NEBUDE BRÁT,TAK AŤ ZKUSÍM 900950007,ŽE TO JE DOMLUVA ČASU,DNE A KDE BUDOU PENÍZE PŘEDÁNY A KDE BUDE PODEPSANÁ SMLOUVA.

TAK JSEM VOLALA NA PRVNÍ ČÍSLO A ZÁZNAMNÍK VOLEJTE NA VÝŠE UVEDENÉ ČÍSLO A VZKAZ NENÍ MOŽNÉ NECHAT Z DŮVODU PŘEPLNĚNÉ SCHRÁNKY.TAK DRUHÉ ČÍSLO 900... VOLÁM A TAM NEPŘÍJEMNÁ ŽENSKÁ JAKO CO OTRAVUJI A SDĚLENÍ PÁN KOTALA SEPISUJE S KLIENTEM SMLOUVU,TO ZJÍŠTĚNÍ TRVALO ASI 25MIN.PO TÉ MI ŘEKLA,ŽE KDY TY PENÍZE CHCI JÁ TAK JAK BYLO UVEDENO A UŽ ZE STRACHU A VŮBEC JSEM ŘEKLA ŽE TEN DEN,NO TO NÉ JAKO JÁ SI MYSLÍM ŽE TO NEPOTŘEBUJETE HNED,DOBŘE TAK ZÍTRA,PANÍ MI ŘÍKÁ MOMENT... DALŠÍCH 20MIN.A ŽE POKUD CHCI,TAK AŽ 29.10. ŘÍKÁM PÍŠETE HNED,TAK O CO JDE?PODÍVEJTE POKUD SPĚCHÁTE ZAVOLEJTE PANÍ ROJČÍKOVÉ TA VYPLÁCÍ DO TŘECH DNŮ HOVOR 58MIN A ČÍSLO NA PANI ROJČÍKOVOU 900950999.

OPĚT VOLÁM ZBAVENÁ SMYSLU,PŘEDSTAVILA SE MI HNED PO VYTOČENÍ ČÍSLA ROJČÍKOVÁ PROSÍM,ŘÍKÁM ODKÁZAL MĚ NA VÁS PÁN KOTALA ŽE SE MÁM DOMLUVIT S VÁMA NA PŘEDÁNÍ PENĚZ,ANO MOMENT 30MIN,TAK MOHU V PÁTEK,POPROSILA JSEM TEDY,ŽE TO POTŘEBUJI HNED NEJPOZDĚJÍ ZÍTRA,OPĚT BYL MOMENT 10MIN. A PANÍ ROJČÍKOVÁ MĚ POTĚŠILA,TAK ŽE ZÍTRA U VÁS DOMA V 16.00HOD.NO JÁ V TOM AMOKU BYLA ROZKLEPANÁ A RÁDA ŽE TO DOPADLO,DODATEK PANÍ INVESTORKY ZAVOLEJTE MÉ ASISTENTCE AŤ MI TO POZNAČÍ A ZADÁ DO GPS,ONO SE MŮŽE STÁT ŽE BYCH ZAPOMĚLA,HOVOR 59MIN.A OPĚT VOLAT NA ČÍSLO 900957505 VYŘÍZENÁ VOLÁM A PANÍ ASISTENKA OPĚT CHTĚLA VYŘIZOVAT ÚDAJE POŽADAVEK ATD.TO JSEM JIŽ ZAŘVALA ŽE MÁ POUZE NAPSAT,ČAS,DATUM,ADRESU.TAK MOMENT UŽ ANI NEVÍM JAK DLOUHO TEN MOMENT TRVAL,ASI PO TĚCH 30MINUTÁCH VYDRŽTE JEŠTĚ PROSÍM A PO 58 MINUTÁCH HOVOR PŘERUŠEN.OPĚT VYTÁČÍM ČÍSLO A NADÁVÁM A HOVOŘÍ JIŽ SEMNOU JINÁ PANÍ A SDĚLUJE MI ŽE SNÍ JSEM NEHOVOŘILA,TAK ŘÍKÁM JSTE ASISTENTKA PANÍ ROJČÍKOVÉ ANO CO POTŘEBUJETE,NIC POUZE JIŽ DOMLUVENOU SCHŮZKU S PANÍ ROJČÍKOVOU ZAPSAT DO DIÁŘE A ZADAT JIŽ ZMIŇOVANÉ INFORMACE,TO VÁM ŘEKLA PANÍ ROJČÍKOVÁ,TAK MOMENT,JÁ NA TO NÉ ŽÁDNY MOMENT HNED TEN MOMENT U VÁS TRVÁ 60 MINUT,NE NE TO JE CHVILIČKA A PO 20MIN. MI BYLO ŘEČENO ŽE TERMÍN POTVRZENÝ PANÍ ROJČÍKOVÉ JE NEMOŽNÝ MÁ PLNĚ OBSAZENO,JESTLI MOHU JINOU DOBU ŘÍKÁM ANO,MŮŽETE DOPOLEDNE ŘÍKÁM ANO,TAK MOMENT,DALŠÍCH DVACET MINUT,ALE I S POHŘEBNÍ PÍSNIČKOU A OZVALA SE JEŠTĚ MINUTKU,JÁ UŽ POD ANTIDEPRESIVY ZAPÍJENÝMA VÍNEM,PROTOŽE JSEM VĚDĚLA,ŽE JE KONEC A ŽE JDE O PODVOD, BRZO VIĎTE!!!TA HUDBA MĚ PŘÍMO NABÁDALA SKONČIT NA TOMTO SVĚTĚ ŽÍT,PROTOŽE MÁM TOLIK POTÍŽÍ A PROBLÉMU,INV.DŮCHOD-TĚŽKÁ FÁZE MANIODEPRESE,SPOUSTU LÉKU.POPROSILA JSEM JEŠTĚ PANÍ AŤ TU HUDBU VYPNE,PORADILA MI ŽE AŤ SI TELEFON DÁM DÁL OD UCHA,ŽE MUSÍ HUDBU POUŠTĚT JINAK NEMŮŽE PRACOVAT A CO SE STALO 59 MINUT,HOVOR UKONČEN OPĚT SÁM OD SEBE.BYL KONEC A JÁ SMÍŘENÁ ODEJÍT NAVŽDY.

Po 15-20minutách sms od operátora,že číslo zablokováno z důvodu provolaných 40 000kč,já pevně rozhodnutá,byla jsem doma sama.V tom přišel syn a kontaktoval všechny a nastala záchrana útěcha,ale já se nemohla vzpamatovat.

Maminka mě odvezla z domů k sobě a mé sestře ať nejsem sama.Ráno jsem vstala a 6 sms z čísla 774570407:ZNĚNÍ-ÚVĚR,O KTERÝ JSTE SI ŽÁDAL NEMOHL BÝT DOKONČEN PRO DOŘEŠENÍ A SCHŮZKU NÁS IHNED KONTAKTUJTE NA TEL.900959060

PŮJČKU MŮŽETE MÍT JEŠTĚ DNES.

NA DRUHÝ DEN PŘIŠLO 13SMS-ZNĚNÍ STEJNÉ.

OPĚT ZHROUCENÁ JSEM ZAVOLALA NA POLICII A ŠLA PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ,TAM MI BYLO SDĚLENO AŤ SE POKUSÍM SEHNAT VÍCE PODVEDENÝCH TOUTO SPOLEČNOSTÍ A PODAT HROMADNOU ŽALOBU.

TAK PROSÍM VÁS VŠECHNY SPOJME SE DOKÁŽEME TO.

PIŠTE NA MŮJ E-MAIL:sasa.bohdanova@seznam.cz

Děkuji všem!!!